HAKKIMIZDA

Anstella italyanca anlamı;  bir yıldız demektir. Bir anda ortaya çıkan yıldız anlamını taşımaktadır.İki ortak arkadaşın İstanbul’da ilk italyan mutfagını temsil eden restourant’larından Mezzaluna’ da  uzun bir süre çalıştıktan sonra buradaki italyan şeflerden esinlenip kendi marifetlerinide katarak belirlemiş olduğu ilkelerden taviz vermeden 2007 yılında Anstella Pizza & İtalyan’ı hizmete açmayı karar verir.Müşterilerimize servisimizde hijyen,lezzet,kalite faktörlerinin hep en önde tutulmasından dolayı, kısa zamanda memnun ve bağımlı büyük bir müdavim kitlemiz oluşmuştur.

Kalitemizden ödün vermemek adına,  2014 yılına kadar frenchisse vermeyi düşünülmemistir. Fakat son yıllardaki artan talep baskısından dolayı kalite kontrolünü ve ilkelerimizden ödün vermeden frenchisse vermeye başlamıştır.

MİSYONUMUZ

 

Faaliyette bulunduğumuz gıda sektöründe , bireye ve topluma saygılı, yerli, güvenilir, kaliteli ve helal ürünler kullanılarak yapılan, toplumdaki herkesin alabileceği makul fiyatlarla tüketicilere sunmak ve bizi tercih eden müşterilerin beklentilerini  tam olarak  karşılamaktır.

Anstella, bu anlamda her zaman daha iyisi için hem ürünlerinde, hem de hizmet anlamında kendini sürekli yenileyip geliştirmektedir.

 

 İLKELERİMİZ

Daima Müşteri Memnuniyeti,

Daima Güleryüzlü Hizmet,

Devamlı Yenilikler,

Herzaman En Kaliteli Ürünler,

Herzaman En İyi Hizmet,

Sizlerin takdirleri ile daha iyiye ve daha ileriye taşıyacak Türkiye’nin bir çok yerinde hizmet edecektir…